Banya je náš život!


Naše banya se nachází na kraji brány do Českého Ráje nedaleko Mladé Boleslavi, přesněji u Dolního Bousova (Z Černého Mostu 45 minut, z Liberce 25 minut, Jičín 15 minut). Zde máme kromě pravé banya sauny i ochlazovací bazének, horký chan (horká koupel v bylinách), stanovou odpočívárnu.

Náš banya master "banshchik" se zabývá přírodním léčitelstvím pocházejícím z tradiční východní (ruské) tradice tamějších léčitelů. Má vystudovány základy zdravotnictví i medicíny. Používá tedy k léčbě znalostí medicínských i přírodních stejně tak jako to dělali již po stovky let pravý východní léčitelé z oblasti Ruska, Litvy, Lotyšska, Běloruska a Estonska.

Pro ukázku banya procedury nás můžete potkat na vybraných akcích, kde pro Vás připravujeme jedinečnou atmosféru a zážitek obsahující souznění přírody, sauny a léčebných přírodních prvků.

V rámci vzdělávání se v banya kultuře se již několik let věnujeme usilovnému studiu umění původních banshchiků, kteří v banyi aplikovali umění bylinkářů, saunérů, masérů, chiropraktiků a základních zdravotnických vzdělání.


S našimi banshchiky se můžete pravidelně vidět na akci Banya Day v saunovém světe Aquapalace Praha či kdekoliv uvidíte na plakátu iLoveSauna Banya team, který tvoří naši tři čeští banya masteři 

(Jan Pokštefl, Jaroslav Penk a Dominik Žitný)


Banyamaster.cz je hrdým členem české asociace saunérů.


Náš partner pro originální ruské potraviny a nápoje

WWW.DELIKATESESHOP.CZ


Pro více informací o akcích kde zažít ukázku banyi či o více novinkách ze světa saunování sledujte on-line časopis

WWW.SAUNAMAGAZIN.CZ