DEN PRIVÁTNÍCH PROCEDUR

Akce založená na privátních procedurách pro vaše klienty.

Jaké jsou její hlavní priority ?

- Naučíme vaše klienty veškeré výhody a benefity privátních procedur "Wellness a sauny nejsou jenom o jednorázovém vstupu a show ceremoniálech, ale svůj komfort a péči naleznete až teprve pod rukama profesionálů"

- Tato akce je skvělá i pro zvýšení návštěvnosti menších saun a "plonkových" dní jako například bývají pondělí-čtvrtky.

- Vaši stálí zákazníci si vyzkoušejí různorodé procedury, které se jim dostanou z rukou našich profesionálů a nejvyšších kapacit v tomto oboru. Díky tomuto zážitku budou otevřeni dalším placeným procedurám.

- Každou akci si vypůjčíme váš stálý personál, který bude s našimi profesionály spolupracovat aby se zároveň učili, školili a vzdělávali. Zároveň vaši zákazníci nabydou příjemného pocitu, že dostali tuto kvalitní proceduru i z rukou vašich stálých tváří, které zde pro ně působí po celý měsíc. 

- Akce je ideální s každoměsíčním opakováním, na které si náš lektor a sauna mistr přiveze nové procedury, ceremoniály a produkty pro pestřejší program vašeho wellness a rozšíření znalostí a možností vašeho personálu.

Náplň celodenní akce:

- 3x metličková privátní procedura

- 2x peelingová procedura celého těla s pleťovou maskou

- 2x saunová masáž s hammam procedurou

- Lektorem a sauna mistrem pro vaše wellness je Dominik Žitný - spolu zakladatel a prezident České banya asociace s mezinárodním působením, vítěz mezinárodní soutěže peeling cup 2024

Česká banya asociace vyučuje, školí a šíří osvětu metličkových procedur a ceremoniálů po celé Evropě. Je organizátor mezinárodního saunového festivalu BanyaFest a evropské soutěže BanyaMaster. Asociace vlastní své školící středisko, louky a lesy pro sběr a výrobu saunových metliček a bylin, včetně éterických olejů, peelingů a dalších doplňků v čisté bio kvalitě Českého ráje kde se nachází. Tyto produkty jsou používány během akce.

Cena balíčku za celodenní akci Den privátních procedur je od 14 000tis (bez nákladů na dopravu).

- V ceně jsou zahrnuty náklady, suroviny a potřeby pro veškeré privátní procedury včetně metliček, peelingů a bylin. 

- Dle konzultace je možné vyslat i další saunové mistry České banya asociace za sníženou cenu (doporučujeme v případě že máte více saun a akce by mohla být pro větší klientelu či v případě, že v tento den nemáte dostatek personálu, který by se zdokonaloval po našem boku.

Metličková procedura

- Na této proceduře se vaši klienti naučí jak příjemné může být používání kontaktních prvků v sauně. 

- Pokud chcete naučit klientelu užívat kontaktní procedury, je metličková masáž tou nejlepší cestou. Díky nepřímému kontaktu mezi sauna mistrem a klientem skrze metličku.

- Metličková masáž se praktikuje vždy v menších saunách pro 10-30 lidí o teplotě 50-70°C. 

- K našemu sauna mistrovi doporučujeme přidat 2-3 vaše stálé sauna mistry.  

- Metličky jsou součástí ceny balíčku.

- Procedura je pro 9-12 osob (dle počtu vašich sauna mistrů - 1 mistr na 3 osoby).

- Doporučujeme tuto proceduru zpoplatnit 200-350,00Kč na osobu.

- Délka procedury 20-30 minut.

- Doporučený počet opakování během celodenní akce: 3xPeelingová procedura celého těla s pleťovou maskou

- Skvělý způsob jak přeučit klienty z obyčejných peelingových procedur na kvalitní a intenzivní péči za kterou si rádi zaplatí a brzy přijdou znovu.

- Procedura probíhá ideálně v parních komorách, ale lze provádět i v saunách se sníženou teplotou kolem 60°C.

- Délka procedury je 20 minut.

- Doporučujeme tuto proceduru zpoplatnit 50-150,00Kč na osobu.

- Procedura je pro 10-12 osob.

- Součástí procedury je bylinný peeling celého těla, hrubý scrub na chodidla, maska pro obličej a dekolt. Vše 100% domácí biokvalita včetně výroby vlastních éterických olejů a hydrolátů z bylin pěstovaných na našich vlastních loukách v Českém ráji.

- Suroviny jsou součástí ceny balíčku.

- Doporučený počet opakování během celodenní akce: 2x


Saunová masáž s hammam procedurou

- Máte ve wellness hammam a chcete zvýšit jeho návštěvnost ? Či snad přemýšlíte kam rozšířit vaše služby ? Saunová masáž či hammam jsou skvělá volba. Nechte nás abychom vás přesvědčili jak moc jsou tyto procedury příjemné pro vaši klientelu.

- Délka procedury 20 minut.

- Doporučená teplota sauny je 50-60°C

- Během procedury je klient v sauně namasírován kvalitními oleji, které v kombinaci s horkým a vlhkým vzduchem roztáhne jeho póry a napomáhá k lepší detoxikaci a prokrvení organismu.

- Dle výběru klienta jsou 15 minut masírovány jeho partie a poté je klient omyt technikou hammam, tzn. hustá přírodní pěna je aplikována na tělo klienta pomocí březových metliček, kterými je klient i hloubkově "vydrbán".

- V případě zájmu lze tuto proceduru rozdělit na samostatnou saunovou masáž a hammam proceduru. V takovém případě je hammam procedura dlouhá 20 minut a klientovi je důkladně omýváno celé jeho tělo.

- K našemu sauna mistrovi doporučujeme přidat 2-3 vaše stálé sauna mistry. Metličky jsou zajištěny v ceně a výši balíčku.

- Procedura je pro 3-4 osoby (dle počtu vašich sauna mistrů - 1 mistr na 1 klienta).

- Suroviny jsou součástí ceny balíčku.

- Doporučujeme tuto proceduru zpoplatnit 200-350,00Kč na osobu.

- Doporučený počet opakování během celodenní akce: 2x