BANYA DAY

- Celodenní saunový event zaměřený na přírodní ceremoniály včetně kontaktních ceremoniálů.

- Možnost zahrnutí do programu speciality mezi saunováním, norské Badstue (ceremoniál trvající 60-120 minut, velice relaxační a pomalé saunování s nižšími teplotami a přívodem kyslíku).

- Událost je zaměřena na umění banya ceremoniálů a procedur. Tyto ceremoniály jsou doplněny bylinnými a relaxačními ceremoniály, které jsou velkou osvětou bylinné kultury saunování tak doprovázeny muzikorelaxací. 

- Tato slovanská metoda saunování je velice populární v severských a východních zemích evropy. Díky České banya asociaci je tento kult budován i v České republice a rozšiřován i dále do světa.


Základní balíček: Cena od 10 000Kč (bez nákladů na dopravu)

- 2 sauna mistři (Dominik + Vojta či Verča)

- 6-8 přírodních ceremoniálů doprovázené napařováním bylin, pohlazením metličkami či metličkovou masáží, vykuřovadly a muzikorelaxací.

- lze vyměnit 1 ceremoniál za peelingovou proceduru či 1x privátní metličkovou proceduru.

- Pozvánka na událost skrze všechny naše kanály a profily.

- Akce s sebou nese velké benefity relaxace a uvolnění vašich klientů oproti klasickým show a divadelním ceremoniálům s ručníkem. Zákazník si odnese kromě jedinečného zážitku i obrovskou péči a odpočinek jako z privátních procedur.Balíček extra: Cena od 20 000Kč (bez nákladů na dopravu)

- 3 sauna mistři (zakladatelé české banya asociace (Dominik, Bega a Jerry)

- 6-8 přírodních ceremoniálů doprovázené napařováním bylin, kontaktními metličkami (dubové, lípové, březové, eukalyptové), vykuřovadly a muzikorelaxací.

- 2x peelingová procedura v sauně či parní komoře.

- 1x privátní metličkové procedury.

- Pozvánka na událost skrze všechny naše kanály a profily.

- Foto report z události na Saunamagazin.cz


poznámka:

- Privátní metličkové procedury, peelingové procedury a norské badstue doporučujeme zpoplatnit.