Chtěli by jste do svého wellness centra jedinečnou saunovou událost ? Máme pro vás náš koncept.

BANYA DAY

- Celodenní saunový event zaměřený na přírodní ceremoniály včetně kontaktních ceremoniálů.

- Možnost zahrnutí do programu speciality mezi saunováním, norské Badstue (ceremoniál trvající 60-120 minut, velice relaxační a pomalé saunování s nižšími teplotami a přívodem kyslíku).

- Událost je zaměřena především na ukázku dosud neznámých banya ceremoniálů, které jsou právě pro svoji ojedinělost tolik obdivovány. Tyto ceremoniály jsou doplněny bylinnými a relaxačními ceremoniály, které jsou velkou osvětou bylinné kultury saunování tak doprovázeny muzikorelaxací. 


- Během celodenní události pro vás připravíme 8-10 ceremoniálů:

- 6-8 přírodních ceremoniálů doprovázené napařováním bylin, kontaktním pohlazením metliček (dubové, lípové, březové, eukalyptové), vykuřovadly a muzikorelaxací.

- 1-2x peelingová procedura v sauně či parní komoře.

- 1x privátní metličkové procedury.

- kromě hlavních ceremoniálů celého týmu Natural Sauna (i love sauna tým) předvede každý samostatně svůj "signature" ceremoniál.


- Pozvánka na událost skrze všechny naše kanály a profily.

- Foto report z události na Saunamagazin.cz


- Privátní metličkové procedury, peelingové procedury a norské badstue doporučujeme zpoplatnit.

- Cena jednodenní události je od 5000,00Kč za sauna mistra. V ceně není zahrnuta cesta ani množství metliček, bylinek, popřípadě peelingu. Při objednávání celého týmu Natural Sauna / I love sauna je cena 20 000,00Kč za celý tým i náklady na událost.