Služby a ceník

Banya & Natural Sauna událost ve vašem wellnes

Vše připravíme na míru a dle podmínek vašeho wellnes centra. Od ukázek banya procedur až po bylinné přírodní ceremoniály NATURAL SAUNA. Specializací je norské badstu (ceremoniál trvající 60-120 minut). Cena je za jednodenní událost s jedním sauna mistrem. V případě vícedenní události či události s více saunovými mistry se cena upraví dle podmínek. V ceně není zahrnuta doprava. Náklad na procedury a ceremoniály jsou v ceně.

https://www.banyamaster.cz/saunove-udalosti/

Cena dle vývěru balíčku

Zapůjčení saunového stanu na víkend

Můžete si od nás zapůjčit náš saunový stan. Skvělý doplněk vaší události, oslavy, svatby, kempování či dovolené. Součástí stanu jsou saunová kamna, kameny i rozkládací lavice. V ceně stanu není doprava, dřevo ani obsluha. V případě že by jste chtěli i našeho banya mastera, kontaktujte nás prosím skrze formulář.

5000,00 Kč

Školení s workshopem vašeho personálu

Připravíme pro vás školení vašeho personálu od 5 do 20 osob. Praktikujeme intenzivní výuku, kde kromě výkladu zapojujeme i praktickou část na suchu, praktickou část v sauně a přezkoušení našich studentů v teoretické i praktické části. Cena našich služeb je dle náročnosti a rozsáhlosti obsahu. Školení zaměřujeme na bylinné ceremoniály a základy banya kultury. Školení je možné jak ve vaše centru tak v prostorách naší firmy v Českém ráji.

od 3500,00Kč

Sauna masáž

Masáž přímo v naší banya sauně v českém ráji. Sauna je vytopena na 40-50°C pro příjemné uvolnění svalů a zvýšení krevního oběhu. Pro kvalitnější zahřátí vašich svalů aplikujeme přiložení horkých metliček (dubové, lípové, březové, eukalyptus). Masáž zahrnuje celé tělo. Doba masáže je 60 minut. Možnost příplatku služeb jako je hammam, peeling či relaxační metličková procedura.

1200,00 Kč

Kompletní banya procedura

Jedinečný zážitek který zažijete jedině v pravé banya sauně. Opravdový dotek přírody, regenerace a souznění s přírodou. Tato procedura zahrnuje metličkovou masáž, peeling, meditační uvolnění, hammam, přikládání horkých metliček, napařování bylin a vykuřovadla, klasická masáž, zábaly a horký čaj. Procedura trvá 60-90 minut. V letních časech je doplněna tzv. floutováním (sauna mistr vás vezme do našeho bazénu kde vás ve svých rukou houpe v nadnášející vodě a příjemně vás "vypne". V zimní sezóně pro vás připravíme zábal do kožešiny a ukolíbání v naší houpací síti na čerstvém vzduchu pod hvězdami za doprovodu didgeridoo.

1800,00 Kč za osobu, párová 3000,00Kč dohromady


Rezervace a poptávka termínu na danou službu

rezervaci Vám potvrdíme emailem