Ceník a rezervace


Kompletní banya procedura - 90 minut

2x 30 minut v banyi s banya mistrem (metličková masáž, klasická masáž, výběr bylin, prokrvení svalů, narovnání zad) možnost čanu (horká koupel), 30 minut v odpočívárně, výběr čaje, ovoce a pohoštění.

1600,00kč

Zkrácená banya procedura - 60 minut

30 minut v banyi s banya mistrem (metličková i klasická masáž celého těla, prokrvení svalů a zad), 30 minut v odpočívárně, výběr čaje, ovoce

1000,00kč

Saunová masáž

Masáž celého těla ve vyhřáté sauně, aplikace vonných masážních olejů, nahřívání těla horkými dubovými metličkami. Doba trvání 60 minut. Možnost objednat i k Vám na zahradu za pomocí našeho mobilního saunového stanu.

1000,00kč

Vyhřátá sauna + sauna mistr na 1,5 hodiny

Připravíme pro Vás naši banya saunu pro vaši privátní návštěvu. Náš sauna mistr pro Vás připraví směs bylin a éterických olejů, kterou zde pro Vás každých 15 minut aplikuje včetně termických nárazů. K sauně Vám dodáme veškeré ložní prádlo, horký čaj, ovoce i nápoje.

350,00kč osoba

nebo 2000,- 

paušál

Mobilní banshchik

Náš banya mistr je schopen přijet kamkoliv za Vámi s naším mobilním stanem, popřípadě i mobilním chanem (horká bylinná koupel pro jednu osobu). Do stanu se vejde 4-5 osob na sezení či jeden člověk na banya proceduru. Cena je pouze za zapůjčení stanu, vyhřátí, připravení všech potřebných vybavení a práci sauna mistra s provoněním stanu, přikládáním a přípravy chanu. Nezahrnuje dopravu ani služby banya mistra. Vše závisí na další telefonické domluvě. Cena procedury se liší od cen v naší banyi.

2400,00kč


Rezervace a poptávka termínu na danou službu

rezervaci Vám potvrdíme emailem